Modernizace e-shopu tazny.cz

7. 10. 2019

Po několika měsících migrace, testování, ladění a doplňování jsme spustli modernizovaný e-shop tazny.cz.

Modernizace e-shopu tazny.cz

První vezi e-shopu jsme spustili v roce 2009. Za 10 let provozu jsme neustále přicházeli na nové potřeby a podněty, které se v tomto oboru prodeje vyskytují.

Všechny tyto postřehy jsme důkladně zvážili, brali v potaz a navrhli tak celou administraci a správu obsahu na míru dle potřeb zákazníka.

E-shop tazny.cz mj. disponuje:

  • zcela responzivním designem (cca. 4.700 podstránek)
  • plně automatickým generováním XML feedů pro přední srovnávače zboží
  • pokročilými SEO technikami v rámci jednotlivých kategorií a zboží

Během migrace staré databáze o téměř 4.600 kusů zboží jsme se potýkali s mnoha nástrahami a problémy, které jsme společně vyřešili. Velký důraz jsme také kladli na následné nastavení webu pro fulltextové vyhledávače po spuštění, abychom fulltextu cestu reindexace co nejvíce zjednodušili a celý proces urychlili.

E-shop tazny.cz můžeme vřele doporučit. Pokud hledáte tažné zařízení za dostupné peníze (bez přehnané marže), jste na správném místě. Pokud jste z Vysočiny nebo projíždíte přes Havlíčkův Brod, můžete si tažné zařízení nechat namontovat zkušeným technikem.

Tazny.cz také nabízí:

 

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás.

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací