PF 2020

30. 12. 2019

Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, spokojenosti a osobních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

PF 2020

Dovolte, abychom trochu bilancovali. Uplynulý rok byl pestrý, ale především náročný a také úspěšný.

Podařilo se nám vytvořit zcela nové vlastní jádro responzivního e-shopového řešení, které odpovídá svými požadavky a nároky dnešní době. Do tohoto řešení se nám podařilo zmigrovat několik e-shopů, další jsou v plánu z kraje příštího roku. Toto řešení neustále vylepšujeme drobnými i většími vychytávkami, které v dnešním ecommerce světě mají své uplatnění. Jako ukázku uvádíme e-shop tažných zařízení - tazny.cz.

Dále průběžně modernizujeme weby svých klientů i nových klientů, kteří mají zájem o konkurenceschopnost na internetu. Hlavním bodem modernizace bývá převážně responzivní design, který fulltextové vyhledávače detekují a zohledňují jej ve svých výsledcích. Letos se takto povedlo zmodernizovat web společnosti SWISS - FORM a.s.. Zkraje příštího roku bychom chtěli spustit nový web společnosti Power-Energo s.r.o..

Podařilo se nám také odpropagovat volejbalové zápasy Ligy mistrů na internetu a dostat do karlovarské KV Arény přes 3.000 lidí na volejbal, zapracovali jsme na digitalizaci databázového systému soutěží pro Asociaci školních sportovních klubů, zajistili jsme funkční chod rezervačního systému pro největší síť trampolínových center v ČR, rozeslali jsme desítky newsletterů svým odběratelům a před Vánoci jsme prodali stovky dárkových voucherů online.

Všem našim klientům děkujeme za důvěru a budeme se těšit na spolupráci také v roce 2020.

PF 2020

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací